Új hozzászólás Aktív témák

  • tt_to

    tag

    válasz AxBattler #3779 üzenetére

    Egy újabb gyöngyszem.... már tényleg kezdem azt hinni hogy bennem van a hiba :Y
    Már meg ne haragudj de ezt a hirdetést az Alza-tól a múlt héten szedted le vagy ma?
    Másik kérdésem feléd ha már így osztod azt észt, hogy ebből a hirdetési szövegből neked mi jön le?
    "3 db 33 eFt/db XFX Radeon RX 560 GTS 4GB Single Fan - (1 ventis),
    Új bontatlan 3 év alza garancia(azonnal vihető)"
    Nekem az jött le, hogy megkerestem ezt a konkrét terméket a honlapjukon és megnéztem milyen paraméterekkel bír a kártya:
    Nagyon szépen belinkelted Te is a cuccot ez az:

    Én ebből találjam ki, hogy nem is ez a termék az amit el akarnak adni, hanem egy másik.... ráadásul olyan termék amelyik a gyári honlapon sincsen rajta (a Te állításoddal is egyezőleg)
    Kérdezném tőled hogy te hogyan keresel rá a termékre, nem a gyári honlapját nézed meg első körben? Mert én igen (Lehet ezt is rosszul csinálom... :U taníCCCSSSS mester :R ).

    Nézd már meg légy szíves a képet amit linkeltél... ott látsz a VRamnál olyat hogy 7000MHz... ha megnézted az én kártyámon ez az érték 6000 volt (4x1500MHz=6000MHz)
    A következő érték az Alza-tól: AMD Radeon Polaris 21 (1300MHz) - mutass már egy ilyen értéket arról a GPU-Z képről amit bemásoltam, hogy 1300MHz, mert én csak 1196-ot látok... valamint az adatátviteli sebesség is ami a 128biteshez tartozna az 96GB/s volt a gyári 112GB/s-hez képest :Y

    PEACE :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák