Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz AxBattler #131 üzenetére

    Valami thermaltake akármi házikóm van. Szellőzés nem gond, mert szekrényben van :D Azért a szekrény is megkapta a maga "kis" ventijét, meg hátul fent az asztallap a szellőzőket, illetve a procihűtőt is nemrég cseréltem (SE213v2) amivel elégedett vagyok. Szal nem reked meg a meleglevegő, mert van venti elég rajta, benne, plusz biztosítéknak itt van a polcon még két Coolink SWiF2-80P venti. Kis barkácstól nem ijedek meg, úgyhogy jöhetne a 2500k. Igazából kezdetben nem is lényeg a tuning, maga a négy mag már csodákat tenne velem :) ) Biztos kisajtolná a szerény 460-at.
    Na igen a jövő. Régen sem volt panaszom az ájemdé driverekre, valahogy megúsztam. Piros és zöld oldalon is egy-egy, számomra hibás driver jött, ami bőven belefér. A 950-et 50 ezerért vettem tavaly karácsony környékén, a 460-at most 36-ért. Szerintem az AMD ezzel betalált az árazásba. Amúgy nem adom el, megy az igp mellé/helyére és lehet végre csapatni a gyerekkel a Crew-t :C Mert apa gépe az tabu ;)
    Nvidia amiben megfogott az a Shadowplay. A gyengusz procimmal is tudtam remekül videózni játék közben. Majd megpróbálom az AMD alternatíváját is, de sok reményt nem fűzök hozzá. Erősen vissza fog fogni összteljesítményben. Max kellemesen csalódok egyet.
    Crimson vájkálás tervben van. Lehet lesznek kérdések majd. Csak előbb legyen kis időm, meg energiám, hogy összerakjam a gépeket, de még mindig van putrálni való.

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák