Aktív témák

  • Omli85

    őstag

    Nos én is belépnék a klubba :)
    Giga 7950OC WF3-at váltotta.


    Túl sok időm a hétvégén nem volt tesztelni, driver gondra számítva én először is letakarítottam a régi drivert, majd kártya csere és új driver fel. A fentebb említett problémák közül egyik jelenséggel sem találkoztam.

    A hűtést tekintve azt vettem észre, ha meg van nyüstölve a vga akkor simán be megy 70fok környékére ami viszont érdekes, hogy a ventilátor fordulat ilyenkor sem megy nagyon 40% fölé. Túlzottan hangja sincs ezen a fordulaton a ventilátoroknak szóval adott esetben jobban jár az ember ha befixálja 45-50%-ra, és úgy már barátibb a hőmérséklet is. Mondjuk amúgy se túlzottan zavarja ezeket a kártyákat, ha kicsit be vannak melegedve ellenben a gépház belesét elég jól fel tudják fűteni szóval nem árt a vga környékén megforgatni a levegőt. Továbbá a vga-val egy magasságban lehetőleg ne tegyetek HDD-t mert igencsak melege lesz, elég szépen tolja ki magából előre és hátra is a hűtés a meleg levegőt :).

    Összességében, egyelőre pozitív tapasztalataim vannak, amiket sebtében kipróbáltam ott látványosan gyorsabb volt ugyan azon beállításokkal a kártya, persze igencsak pipa lettem volna ha ez nem így van :D.

    ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Aktív témák