Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    Valaki találkozott már olyan jelenséggel, hogy egy 7850 2gb os VGA és egy 965 x4 be AMD procis gép 8gb rammal nem tud lejátszani online 2 videot egyszerre?
    Ha a böngészöben elinditok egy YT videot nincs semmi gond megy ahogy kell, de ha mellette elinditok mégegyet vagy csak egy olyan oldalt ahol beépülő video van és ott elinditom kicsibe mégha az nagyon kis felbontású is akkor már akad vagy megáll , hiába tölti be a bufferbe vagy nézem végig a videot többszöri lejátszáskor is akad vagy amikor ujra elindul akkor a kép begyorsulva éri utol a hangot ,mert a hang viszont folyamatos.
    Még azt vettem észre ha az egeret mozgatom a video ablaka felett akkor sem akad, de ha megállok vagy kimegy a mutató az ablakbol akkor megáll.

    Ahogy a képen látszik ha egy video megy akkor folyamtos a decodolás amikor kettő akkor 0 és 80% között ugrál

    Vivaldi böngésző stabil legujabb verzióját használom , de edgével is ilyen.
    win 10pro 64 bites is napra kész a radeon driver is novemberi.
    A fall creatoros frissités elött pár héttel kezdte azelött mindent vitt akadás nélkül és azóta semmi nem lett telepitve a gépre az emlitett winen és a drivereken kivül.
    A netem 10/0,9-es ADSL inviteles. a speedtest szerint hozza az értékeket.

    NEm tudom , hogy hol kéne kezdenem a hiba megoldását, de igy nagyon rossz használni a rendszert.

  • repvez

    addikt

    válasz repvez #56967 üzenetére

    Valaki ezzel kapcsolatban tud infóval tanáccsal szolgálni, hogy mi lehet a probléma?

  • repvez

    addikt

    válasz misp19 #56979 üzenetére

    nem oldodott meg még mindig szaggatnak a videok nem tudom miért a gyengébb laptopomon simán megy minden ugyan azzal a win verzioval és ugyan azon a vivaldi böngészővel.

    Már azt sem zártam ki, hogy valami hardwere gond, vagy a windows , de amig nem tudom kideriteni, hogy mi miatt akad addig nem akarom megbolygatni a rendszert .
    Jó lenne valami megbizható diagnosztikai progi ami kijelzi, hogy amikor videot játszok le akkor mi az ami okozza a fennakadást.
    Ahogy mellékeltem a decodernél látszik, hogy a 2 videonál ingadozik a sebesség mig egynél folyamatos

  • repvez

    addikt

    firefox , edge, chrome, vivaldi amit probáltam, addig mindenhol jo amig csak az az egy video lejátszás van, de ha a háttérbe YT-on hallagatok zenét akkor a másik video ami lehet bárhol beágyazva valamilyen oldalon az már akad és vagy ugrik egyet vagy a hang után siet a képe, néha akkor nem akad ha az egér mutatot folyamatosan a video ablakán mozgaton,de ahogy abahagyom a mozgatást vagy kiviszem a video ablakbol ujra akad.

    Azért akarom elkerülni a win reinstallt, mert nem tudom, hogy mi okozza, egészen addig nem vvolt vele gondom, mig a creator edition verzio elötti összegző frisités nem jött ki azóta csinálja.
    Tehát nem akarok abba a gondba beleesni, hogy ujrateszem a rendszert és lefrissités után zgyan ilyen szar lesz.
    A VGA drivereket is már cserélgettem és teljes gyalulás után telepitettem vissza, hogy nehogy az kavarjon be, de semmi hatása.

Új hozzászólás Aktív témák