Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz F e Z o #47303 üzenetére

    Ja, hogy vtx3d. Akkor értem. :R Szerencsére a Sapphire hűtése némi negatív vmod segítségével még tuninggal is jó, még ha persze nem is csöndes, de tudtommal a víz sem néma.

    Sanyi2134: Szerezz be egy használt 7870XT-t, az mindenre elég.

    Tengo: Csak prepeches voltam, 1950XT-t leszámítva minden eddig AMD kártyámmal. :DDD Hűtőd ment már tönkre? Nekem 2db ASUS Glaciator HD4870-ből 3 lett hűtőhibás, és ez nem vicc, a második egy hűtőhiba miatt gyárilag javított volt. :Y Azóta nem veszek ASUS VGA-t, mert erős a gyanúm, hogy azokat az átlátszó ventiket hasonlóan szar motorok hajtják. Sapphire HD4870 a PCI-E2.0 üzemmódot felejtette el, HD3870-nél azzal a driverrel gyorsult 20%-ot mindenben a kártya, amellyel megszűnt az 580X chipset CF támogatása, szóval megjártam én is a hadak útját. ;)

    Más: Hát, baszki, Afterburner még mindig nincs, és 3 nap múlva lejár, de én már az üzengetéseit is rühellem. Miért nem elég neki 1x kiírnia, ha már muszáj? :F

    Jut eszembe, a Mantle elég szépen megzabálja a 2GB RAM-ot, nyilván ennek is oka van, pl. hogy a fölösleges, 3-6GB-tal szerelt kártyákat is legyen, aki megveszi, már ha imponál neki a DX-nél lassabb megjelenés. :DDD DX-ben még C3 sem zabált 1.8GB-nál többet...

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák