Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovsol

    titán

    válasz HSM #36466 üzenetére

    "Keresd meg 1000/1500 hoz mi a legkisebb fesz ami kell"
    Hol írtam én azt, hogy a mostani feszt és venti profilt használja?
    Akkor meg vigye vissza garanciába, mert ennek a kártyának nem kellene hangosnak lennie, főleg nem alap órajelen. Nekem 1100/1750Mhz en se volt még hangos, pedig automata venti szabályzást adtam neki.

    Ha hangosabb, mint az átlag kártya vigye vissza garanciába. Amúgy meg szerintem benne lesz a hiba és túl érzékeny. Pedig én is tök utálom ha hangos a gép. Hangszigetelt a házam oldala pont ezért, hogy semmilyen zaj ne jöjjön ki.

    Látom ti szép páros vagytok, inkább nem szólok bele többet. :N

    [ Szerkesztve ]

    May the Force be with you!

  • MZsoltee

    veterán

    válasz HSM #36466 üzenetére

    Én hagytam a 2D profilt úgy, ahogy volt.
    Két 3D profilt csináltam:
    500/750 0,8V Ez elég wot-ra régebbi játékokra, sőt GW2- se haragszik meg érte!
    1000/1500 1,08V Ez meg BF illetve újabb játékok
    Be is bindeltem őket billentyűre, így menet közben is tudok váltani, ha olyanom van.

    De észrevettem egy érdekes dolgot, ha beállítok egy feszt, akkor azt csak újraindítás után lehet megváltoztatni? Tehát 2D ben sem vált vissza? Sőt ha beállítom a második 3D-s profilt, akkor onnantól a az első is 1,08V-al fog menni? Ez azért érdekes, mert akkor ha beállítom az első 0,8v-osat és váltok a másodikra, akkor csak 0,8V-al kéne mennie 1000/1500-on, ami meg képtelenség. Szóval hogy is van ez?

    A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

Új hozzászólás Aktív témák