Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PandaMonium

    őstag

    válasz Looserke #26223 üzenetére

    Hello!
    Én másodszor vittem vissza az iPon-ba az EVGA GTX660 SC kártyámat és személy szerint nagyon elégedetlen vagyok velük, baromi hanyagok. Első alkalommal, úgy hogy 3 hétig náluk volt a kártyám visszaküldték úgy, hogy "semmi baja", leteszteltem 2 különböző konfigban és minden hibajelenség ugyan úgy megvolt. Emellett okoztak pár karcot a kártya oldalán, foltot az alján, nem vészes, alig látható de azért nem kellemes.. :(((
    Írtam nekik egy meglehetősen hosszú emailt amiben kitárgyaltam, hogy elégedetlen vagyok a garanciális szolgáltatásukkal, valamint leírtam, hogy konkrétan mi a hiba a kártyánál (ha esetleg szervizeseik ennyire szellemileg szegények, hogy egy egyértelmű hibát nem fedeznek föl). Itt megjegyezném, hogy ezt a szerényke emailt közel (ha nem több) 1 órán át fogalmaztam, na és mi volt a válasz rá? Egy sablon Ctrl+C és Ctrl+V szöveg miszerint rendeljem meg a garanciafutár szolgáltatásukat, vagy vigyem be nekik személyesen a terméket. Hogy őszinte legyek szerintem még végigolvasni is lusták voltak... :W
    Hihetetlen. Azóta visszavittem hozzájuk ismét a kártyát mert az előző hibajelenségből következőleg teljesen megdöglött és nem ad képet a hozzávaló NVidia driver-el, náluk van több mint 2 hete, várok. :(
    Egyébként itt azt is leszögezném, hogy mikor bevittem a kártyát a srác megkérdezte mi a baja, közöltem vele, hogy a hozzá való driver-el nem ad képet és coil whine-os a kártya, mire ő nagyokat pislogott. Láttam, hogy nagyon bambul szegény, fogalma sincs mi van, vagy egyáltalán hogy kell írni, úgyhogy lefordítottam neki nemes egyszerűséggel arra, hogy "zörög". Miután hazajöttem elolvastam a papírt amit adott. Na mit írt be hibajelenségnek?! "Nem ad képet driverrel. Zörög." :DDD
    Komolyan, mostmár azon gondolkodom, hogyha megint kics*sznek velem "komolyabb szervekhez" fordulok, hátha nekik is lesz egy olyan szép napjuk mint amilyet ők okoznak nekem már lassan másfél hónapja. :U

    What I cannot create, I do not understand

Új hozzászólás Aktív témák