Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz Apollo_21 #40990 üzenetére

    Mért pontosan mi a gondod. Mert olvastam a leirásod de nem volt teljesen egyértelmű, mint ahogy az sem, hogy milyen drivert használsz, milyen programokkal hajtod a rendszert hol és miket tapasztaltál és milyen időközönként. Hideg illetve meleg bekapcsolásnál, vagy több órás játék után volt ez, ha van olyan program vagy játék ami különösen előhozza azt is leirhatnád. Amúgy én tegnap vagy 4 órát mafia 2 őztem de semmi hiba nemvolt, pedig a böngészőbe rendszeresen ott a fekete kockázás ami ugyebár a 13.9 es driver miatt van, leginkább a Facebook az érintett terület, de máshol is láttam már de nem olyan látványosan és csak nagyon ritkán. Játékokban viszont abszolut semmi.

    Mert? Nyilatkozzál hogy a VGA-d anomáliákat csinál, eresztess rá 1 órára egy furmarkot a fiukkal aztán kiderül. Ha hibás a VGA azonnal kifekszik 1 vagy másfél perc után. 1 óra után mivel ez extrém megterhelésnek számít ha megingik azonnal ki is fingik. Mert kb a teszt nekik annyit jelent hogy beteszik egy gépbe megy, megy. Végigtolnak egy 3D markot lefut, lefut. És visszaküldik hogy hibátlan, csakhogy nem az. Erőszakosnak kell lenni persze nem szószerint, mert különben elhajtanak. Ha tudsz róla képet csinálni, érdemes lementeni és kinyomtatni és bizonyitani az igazadat. Ezek nem 5ft os kártyák hogy csak félvállrol lehessen venni a dolgokat, bár a szervizek imádják ezt csinálni. Sőt még olyant is láttam hogy ami szerviznek van kikiáltva egy cégnél, (nevet most nem írok), nem is szerviz csak egy átvevőpont ami továbbitja a nagykernek és ott kezdenek majd vele valamit bütykölgetni ami akár 3 hétig is elhúzódhat.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák