Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz gyiku #6801 üzenetére

    Kolléga megnézte... vannak fura dolgok. Sajnos. Haver súgott is, h fél éve nálunk van, nem tudja miért, de nem kelt el, szal. vmi van ott. Ki akartam próbálni, erre "át kell nézni, akkut tölteni és takarítani" jeligére elhalasztották... pedig beindult, azt próbáltam... Fene tudja.
    Néztük Citroen picassot, egyik a munkatársamé, alap gép, de apja autószerelő, rendben is van, esztétikai dolgok akadnak, meg 350 e km. Cserébe olcsó, 2000-es évj. Másik picasso is 2000 évj, 1.8, klíma meg minden, 600k, ez is szép. 600k ért van egy focus kombi és egy astra kombi is, 2000-2001 évj, astra 1.6, 16 szelep, benzin, alu felnik meg acélon a télik. klíma, ilyesmi extrák mindegyiken vannak. Ezeknél legalább maradna pénz egy induló generálra: olaj, szűrők, vízpumpa, vezérlés, fékbetét, etc...
    Viszont nem fiatalok, bár rohadás nincs egyiken sem, szépek, nyilván nem újak. Mindenki erőlködik, h toyotát... bakker, 2001-es és 1,1 milla... enyhén sokallom, inkább a feléből opelt és a többit eliszom.
    90%-ban reggel-este egy kör: tanya-iskola1-iskola2-ovi-munkahely. Havonta 1-2-szer 30km-re másik városba, 2 havonta egyszer 60 km-re Kecskemétre... nah erre nem kell toyota drágán. Renault 9 éves, azt gondoltuk a köv. 10 évre megvan a gép, de elbizonytalanodtam. Holnap azért kollégával megnézzük. Diesel, ő ért hozzá jobban.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák