Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz ViZion #9029 üzenetére

    Ajánlom figyelmedbe a 18.-ai postom, én hívtam fel a figyelmed a duplázott VRM-re a Pro4 esetében, illetve sok minden másra is. Mivel kis 4/8-as pumpedlit tervezel shemmi jelentősége nincs, linkeltem is neked miszerint többen OC 1700-at használnak a Pro4-ben minden probléma nélkül, ámbár hamár VRM.., a Pro4-en sokkal korrektebb a VRM hűtés.
    Szintén olvasható volt a linkeken hogy akik próbálták mindkettőt a Pro4-en maradtak.

    Nekem teljesen mindegy h magadat mivel győzködöd annak érdekében hogy jobb lap legyen az Arctic Mortar mint a Pro4, egészen addig amíg velem nem próbálkozol.. ;)
    Nem jobb választás, csak fehérebb.., értem én, ezért írtam olyan hangvételben az előző postot amilyenben, látván a kinézett házat, szabályzót és a fehér venti említését.., gondoltam körvonalazom hha hasonló kattanás kíséretében a helyedben lennék magam is az Arctic Mortart választanám, pupák.. :D

    (#9028) stratova:

    sárkányUram, nekem úgy rémlik őfő Orrmányossága inkább borozós fajta, tévedés jogát fenntartva. :B

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák