Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz SECTORnooB #8792 üzenetére

    Két-három napja néztem h 7800X már bruttó 120-ért elérhető, ami egy 16szálas Ryzenhez, pl 1700-hoz képest mélydráma s közröhej, míg pl egy egykori kezdő 7700K árhoz képest baromi jó, mivel az echte ennyibe került.

    Kicsit most megvan zavarodva az Intel, mélyütést kaptak az AMD-től, eleve nem értem ezt a Skylake-X kontra Coffee 6/12 síkot, főleg hogy mindkettő paszta/paszta egyelőre, szemben a Ryzenes forrasztással és ár/teljesítménnyel.

    A desktop Coffeeval gyakorlatilag a belépő Skylake-X -ek alatt vágják a fát ha lényegesen aláárazzák vagy legalábbis megpróbálnak ár/multi teljesítményben az AMD közelébe érni.
    Pusztán a hasamra ütök, visszakanyarodván a 7800X árából kiindulva/ahhoz viszonyítva, 100-105-110 körülre valószínűsítem a 8700K-kat, szóval amit sejteni vélsz magad is az nagyjából helytálló és/vagy mindketten rohadtul naívak vagyunk.. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák