Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz MegalodonS #690 üzenetére

    tudtommal elég sok azonos nevű emberke él az országban, tehát ha a nevet ignorálnák, abból nagy balhé lenne...:)
    nem egyszerű ez, még úgy sem ha azt mondanák csak személyes átvétel
    alzán pedig jól láthatóan erre tojnak is, nem az ő dolguk - ami egyébként teljesen jogos, senki nem szereti más sz@rját lapátolni -, ők forgalmazók, nem gyártók, a hiány pedig a gyártó sara
    bevezettek bizonyos dolgokra havi 1db-ot, tavaly láthattuk ennek ellenére aki 100db ps4 pro-t akart venni 85e/db-ért, az tudott
    én is megoldottam volna, abból is elég volt egy, de semmi élvezet nem volt benne, annyi volt mint a szemét, amikor lecsengett eltoltam 85e-ért, hadd örüljön neki valaki, annyira rászorulok ilyeneken nyerészkedni - nekem soha nem volt pálya nagy pénzt belerakni valamibe "apróért", de megértem akiknek az, olyanokkal meg érintkezni se akarok, akik 50-100e ft felárat megadnak egy sz@ros vga-ért, szóval nem az én bulim -
    ha egy db-ot lelövök kijátszom magam vele, az megy majd apró "haszonnal" tovább
    de egész biztos vagyok benne, hogy a nepperek már rég felkészültek a holnapi napra, úh. okosan-úgyesen, és jusson akinek jut...cheaterkedés nélkül, abban se látok poént ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák