Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz DroiDMester #10986 üzenetére

    Korábban írtam, hogy 30ezer pont körüli Graphics Score-nál van CPU-limit Time Spy-ban.

    Az egyetlen rész, ahol legkorábban CPU-limitesebb lehetsz 1 kártyával, az a Graphics Test 1 vége, mert sok-sok fps-re felmegy (200 fps környékéről 1ről 2 kártyával 280-300 fölé nem jutottam, ergo proci-limitem volt a 8700K-val).

    Az eredményhez grat, a rekord graphics score már nem kicsit feljebb van márciushoz képest, a korábbi 2. helyezett orosz srác (Viktor) is újra megnyomta a kártyájának és pecázott +1400 pontot az új driverrel :U

    Magyarul szűrhetsz a saját procidra, de felesleges Graphics Score esetén hacsak nem vagy 30ezer pont felett (kövi gennel ott leszel majd, mert a 7900 XT-ben 3x cucc lesz mint a 6900 XT-ben, de ez majd csak 2022 Q4-ben érkezik, Nvidia is 2,5szer erősebb lesz).

    Az overall score-t pedig azért nem érdemes nézni, mert a CPU score-oknál rengeteg olyan toppontszámos ember van, aki folyékony nitrogénnel szétOC-zta a prociját, és hiába gyengébb a graphics score-ja, ha a cpu score miatt felhúzza az overallt.

    Ugyanez igaz Nvidia kártyáknál is, azokra létezik custom bios amivel folyékony nitrogénezni lehet őket. Na AMD-nél ilyen egyelőre csak a 6900 XT Ultimate chipeknél van.

    Pénteken vagy hétfőn érkezik egy ref 6800 XT-m, meglátjuk mit tud (esélytelen h olyan hibátlan legyen mint a korábbi nitro+ :B ), akkor ránézek majd én is erre az új driverre.

Új hozzászólás Aktív témák