Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz Raggie #17443 üzenetére

    Megjelenéskor emlékeim szerint az AMD azt állította, hogy az normális működési tartomány, ha a hot spot 100 fok felett van, egészen 110 fokig.
    Ennél fogva az ilyen jellegű gariztatásokat sztem csuklóból elvetik, hacsak nem az lenne, hogy gyárilag végig 110 fokon van a hot spot, de ugye az nincsen.

    Ettől függetlenül egy próbát megérhet..., csak akkor megint x hétig nincsen videókártya az embernél.
    Én a helyében szétszedném és újra annyiszor összeraknám, ameddig jó nem lesz, majd rendelnék pótmatricákat hozzá.

    Ilyen szempontból tök jó dolga is van, hiszen már mértünk alapértékeket, tehát tudja is, hogy mit kéne tudnia összehoznia.

    Esetleg ezt az újra összerakosgatásos dolgot nem tudom lehetne-e igényelni gariztatás keretein belül, tehát kvázi egy újrapasztázást, hátha megoldja a dolgokat "hivatalos" vonalon keresztül.

    Egyébként pedig azok után h mennyi bakis videókártyát láttam (ami hivatalosan még nem számít bakisnak de igazából az), én magánszemélyként vásárolnék csak, és ha jó, akkor okosba elintézni h elállsz a vásárlástól de egyben cégre meg is veszed a visszavételezett példányt.
    Ezt anno sok-sok éve media marktban vmivel kapcsolatosan eljátszottam.

Új hozzászólás Aktív témák