Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Üdv mindenkinek.

    Hazajöttem, immár HDMI-kábellel van összekötve a kártya a monitorral, a TV nélkül. Első indításnál minden rendben, mondom oké, próbaképp lássunk egy újraindítást. Másodszorra szintén szupi minden, kezdek örülni, úgy tűnik, megvan a hiba oka. De mivel három a magyar igazság, lássunk egy teljes kikapcsolást, majd utána ugrik a majom a vízbe.

    Megtörtént. Asztal bejön, semmi gond, majd amikor már azt hittem, minden oké, megint fekete képernyő. Újraindításnál már a boot képernyőt sem láttam, megint háromszor kellett resetelni, mire végre felállt a gép. Úgyhogy a csere HDMI-kábelre nem vált be, más lesz a probléma. :(

    Valamiért a kártya, ami a haver gépében tökéletesen működött, nálam nem akar valamiért rendesen üzemelni. A BIOS-ban kikapcsoltam a Smart Memory Access-t, szóval már az sem lehet a baj, egyre inkább úgy tűnik, hogy ez a kártya az én gépemben nem érzi jól magát. :(

    Beszélek a sráccal, megpróbáljuk gariban kicserélni, bár nem tudom, mit fognak mondani, ha náluk semmi baja sem lesz...

    Úgyhogy ennyi, majd még jelzek, mi történt a későbbiekben.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák