Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Raggie #13148 üzenetére

    én is úgy láttam, ezért kérdeztem rá a tömegre - fém hátlap mindkettőn van, nagy eltérés amiatt nem lehet -
    160-180w-hoz már kell azért tömeg és hőcső, nagy csodák nincsenek - már persza ha extra halk hűtést szeretnénk -

    DroiDMester
    több helyen azt mondták jellemzően a strixen rosszabb a venti
    amit én tapasztaltam, a 1650 tuf-on a venti is rosszabb volt és a hűtés is, mint a beugró 1650 minin, utóbbi akár néma is volt, előbbi az qrva hangos és még félpasszív módot sem tudott
    szóval passz, lényeg a lényeg, gaming x vonal biztos nem rosszabb, és azt tudok venni
    az biztos msi gaming szériás ventik nagyon-nagyon jók, és a bordázat felépítése is nagyon halk működést tesz lehetővé..találóan promózzák a sssshhhhhhhhhh mesével, eseteükben nem kamu ( :
    nemrég ránéztem egy értelmesebb oldalon 3060ti strixre, az msi gaming x/z halkabb volt náluk - ami persze nem szentírás, de strixeknél gyakran látom véleményekben kinnnről is hogy fasza, csak nem valami halk...lehet random ventikkel szerelik őket? -
    ahhoz a 200-220w-hoz elég már egy ~1,1kg tömeg is hogy extra halk legyen a működés, a tömeg csak egy irányadó, ha túl kevés abból halk kártya nem lesz - a fizikát nem lehet megb@szni:) -, több persze lehet
    bár ugye az új nv design - miszerint kiliggatjuk' a hátlapot a végén azért ha nem is megtoszta a fizikát, de más megközelítéssell kisebb tömeggel is hatékony hűtést tett lehetővé -
    volt pl 3060ti ichill x3-am is, minden adott volt hogy extra halk legyen, de a ventik nem top kategória és 1300 rpm alá nem lehetett őket vinni - pedig designban is nagyon tuti volt nálam, még a ventik is olyan festést kaptak mintha jegesek lennének, erre eltosszák egy középkategóriás ventivel :((( - , ugyanez igaz a gw phoenix kártyákra is
    a gaming x/z kártyáktól egyáltalán nem tartok, csak a cw-től
    2000rpm nekem már gaming x/z kártyán is elviselhetetlen és üvölt kategória - van egy kiskutyánk, ő sem szereti ;] -, szóval miatta is extra halk megoldást akarok, de magam miatt is
    3070 gaming z be van foglalva, de gondoltam teszek még próbát olcsóbb megoldással , meg egy amd-t is tényleg kipróbálnék, utoljára 5600xt-m volt, pulse - az qrva jó is volt, ezért:) non-official nitro+ verzió volt, és tényleg nitro+, hiába pulse néven forgalmazták - és apróért vettem újan...régi szép idők:)

    szerk:
    ugyanannak az oldalnak 3060ti strix tesztje
    a gaming x a halkabb, de legalábbis ekvivalens, és tudom ezek a ventik 1000 rpm-en mr tényleg csak ennyit csinálnak ssssshhhhh, ha az ember belenyomja a fülét:) hiába "csak" ~ 1,5kg-os kártya, ennél a suprimnél tapasztaltam, csak a durva cw megölte az egészet

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák