Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nakos1212

    senior tag

    válasz arn #96582 üzenetére

    Nagyon csipem az LSR308 mkii-met, meg a te javaslatodra vettem vintage cucc helyett srudio monitort jelentos kedvezmennyel, az egyetlen ami nem tetszik, az a D osztalyu erosito alapzaja, viszont ha nem megy zenelejatszas, gyorsan kikapcsol. Latvanyosan olcso anyagokbol epitett budget termek, de jol szol es a lehetosegekhez kepest patent. Osszehallgattam sok komolyabb, akar 10x olyan draha hifi cuccal, es egy jelentos resze nyilvan jobb es tisztabb volt, de nem 10-szeresen...
    A Technics mkii-m is ra van dugva es azota hallgattam Thorens/Linn/Denon lemezjatszokat, sokkal dragabb vintage cuccokat de azt erzem hogy nem eri meg az arkulonbozet, inkabb eliszom...
    Az egyetlen mellenyulas hpgy az 5 huros basszusgitarom mar hatareset neki, de ahhoz meg vettem fejhallgatot.

    [ Szerkesztve ]

  • envagyok

    veterán

    válasz arn #96582 üzenetére

    Olvastam a tesztet, még mielőtt írtam volna azt, amire válaszoltál, mert kíváncsi voltam, miröl írsz.
    Ami meglepett, hogy állítható rajta a hangszín.
    Egy 4 millás hangfalnál, azért ez elég bazárinak tűnik.
    Illetve maga a tölcsér zavar engem attól függetlenül, hogy milyen rendszerű hangszóró van mögötte.
    Nálam ezek előítéletek a régmúlt tapasztalatai alapján, lehet jogosak, lehet nem, de 4 milláért nem szeretném kipróbálni se :D
    Ez olyan mint az elsőkerék-hátsókerék hajtású kocsik.
    Biztos hogy egy felsőkategóriás kocsiban jó futóművel megoldották már, de nekem régen nagyon nem tetszett, hogy kanyarban kitépte a kezemből a kormányt a kocsi, ezért most hátsókerekessel járok kb 25 éve egy rövid, de szintén negatív tapasztalatokkal járó időszakot kivéve.

Új hozzászólás Aktív témák