Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz arn #96579 üzenetére

    Ilyent még nem hallottam, a 43xx sorozatból párat, bár azok még nem a felújított változatok. Ha eltalálnák a lottószámaimat akkor 4346(Japánból a felújított) + 1200W formula MacIntosh végfok. Meditálósabb vagy klasszikus zenéhez meg a NAD 3020i+Spendor BC1.

    Frontokon jelenleg 1977- es vintage 4 utas Philips, satellitek az Orion HS500. Előbbinek a típusát ne kérdezd, egyszer felpakoltam a helyére, 40kilós dobozok, 30centis méllyel, még nem volt fényképezőm, be nem forgatom hogy megnézzem(ráadásul tüskéken van, egy kézzel régen még megtartottam, de már öregszem). Ezek a régi dobozok brutálisan verik a mai legjobb monitorokat is. Haverom vett már egy csomó hangfalat, és a fejét veri a falba, mert egyik sem hozza ezt a szintet.
    Lebeg, prezensz ott van, zenekar itt van(térhatás), brutál mélyre megy, a magas meg ahogy kell/szeretem, ha megütik a cintányért, az csengjen rendesen, az összes természetes felharmonikusával együtt, ahogy egy koncerten is(bár az élő koncertet nem szeretem, oda süketek járnak, nem tudom lehalkítani).

    Ennél már csak az említett, felújított 43xx lehet jobb...emlékeim szerint.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák