Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bile Demon

    őstag

    válasz Bile Demon #92153 üzenetére

    Éjjel jobban aludtam. Talán azért, mert fél kettőig filmeztem. Vagy csak kezdek hozzászokni a konstans zajhoz - OEM Tualatin cooler rulez. Aztán reggel 8-kor ki volt lépve a desktopra.
    Keresgéltem az Event logot, de nem találtam sehol a start menüben olyat, hogy "Event viewer".

    Arra gondoltam, hogy egy friss XP telepítéssel folytatom a projektet.
    Az első DVD író ledarálta (fejjel végigkaristolta a középső 1cm sávot és másutt is vannak körök) a Win XP SP3 CD-met. :(
    Csúnya vol a hangja, azt hittem, csak a tengelynél csúszik a lemez, de nem akart elhallgatni.
    Írtam egy újat. SP2 ISO-t is kerestem, de nem találtam érintetlent (amihez csak külön van egy könyvtárban a javítás patch a 30 napos hibaüzenetre khm.)
    A második meghajtó telepítés közben kezdett el hangosan berregni (csigahajtás átugrás hang). Egy ponton nem tudott tovább olvasni.
    A harmadikkal sikerült simán feltenni.

    Felismerte a 128GB SSD-t a TUSL2-C az 1012 BIOS-al (nem kellett bevetni a beta 1014 BIOS-t). Úgyhogy erre telepítettem:

    Röviden: jól megy.

    Aztán gondoltam megnézem mit szól az XP a 73 GB-s SCSI HDD-hez. Első induláskor az SCSISelect utilban nyomtam egy Verify-t, és kapásból medium error-t ír... (tegnap még végig futott gond nélkül) úgyhogy kiválasztottam a Formatot. Elkezdődött, de nem mutatja meddig fog tartani és hogy hol jár.

    [ Szerkesztve ]

    Bruhe

Új hozzászólás Aktív témák