Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz anaqer #79435 üzenetére

    Rányomtam egy automata OC-t a biosban poénból és 4,3ghz-re tolta fel, windowsba egyből lefagyott, restartkor bios 80 fokot írt és tényleg rohadt forró volt. Így belegondolva lehet szétfeszelte de ahogy tudom 3,8-4,2ghz-es a proci alapból úgyhogy az a 4,3ghz nem kéne hogy sok legyen neki.
    Nekem tetszik. 2x4gb 1600-as ram van benne, 64gb-os Kingston ősi ssd amit kiszórtam és kapott OCZ vertex 3-ast 120gb , FSP 350-es ami helyett raktam EVGA 600w-ast. Videókari tesztelő gép lesz belőle. Jelenleg egy core2 (Asus P5QC+E8200) látja el ezt a funkciót de abban nincs itvga ha esetleg videó biosokkal akarnék kísérletezni. Win11-et raktam fel rá (bypasstpm registry hack-el), semmi driver nem kellett.
    Asus F2A55-M lap. Gépház Cooler Master. Hátsó lapokat én törtem ki majd tesztek miatt, invga-val ment amúgy.
    Hűtő csere lesz, szokásos best buy Deepcool GAMMA ARCHER

    Ja most jut eszembe hogy ezen még a paszta is gyári! A hűtő könnyen lejött, paszta helyett valami ezüstös por van rajta. :DDD

    jokeph
    Win11 alatt használtam, teljesen jó pörgős pedig nem vagyok oda az FX-ekért de jól használható gép. Meg persze alapból supported a videókártyára win11-nél is ami azért előny (ez valami utolsó gen DX11-es cucc, hybrid cf-et támogat.).
    Radeon HD 8570D

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák