Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz DarthSun #77566 üzenetére

    "Már kezdek full órajelen működni(éjszakai típus vagyok)"
    Alapvetően én is, de munka mellett ezt nem nagyon lehet megtenni. (bár most épp táppénzen vagyok :( ha jobban leszek, lehet h haladok valamit, de momentán mozdulni sincs kedvem a nagy gép mellől, persze a kedvenc topicomat meg nem hanyagolom el :) )
    Viszonyítási pontom már lesz, csak az legyen amit viszonyítok hozzá, rendben. Van némi elakadásom, max ha nem boldogulok, majd beröffentem ide...

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • jokeph

    nagyúr

    válasz DarthSun #77566 üzenetére

    Én is USB-ről nyomtam fel az XP SP3-at az Asrock 4 core dual SATA-ra. :K

    #77567KROK640: igen, kapnak még egy esélyt.
    Vicces, az összes GF2/4 MX-en olyan kis ótvar kereplő van, mégis megy az összes, hangosak, de mennek. ;]
    V9550: remélem driverezve se pusztul majd, az FX5xxx anno kimaradt nálam, látva a harmatos a széria gyalázatos teljesítményét, ez alól talán a csúcs FX-ek voltak kivételek, de azok meg aranyáron voltak, GF3 Ti 200 volt sokáig, majd átmenetileg egy 4 Ti 4200 utána pedig már 6600GT (MSI NX - jóféle volt, sajna ez is ment piacra).

    #77563KROK640: nem ígérek semmit, de van valahol elásva egy GA-P35C-DS3R lapom, amit nem tartok meg, felajánlom a projektre egy előzetes tesztelés után nagyon szívesen.
    Az általam ismert hibája a következő: DDR2-es ramokkal meg sem nyikkant (mintha dög lenne a DDR2-t vezérlő rész), viszont DDR3-asal ment - BIOS-ig teszteltem anno, ha érdekel, újra előkeresem. :U

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz DarthSun #77566 üzenetére

    3db tökegyforma 80GB Maxtorom maradt még szabadon, tiszta vinyó-milliomos vagyok. Találomra az egyiket be is fogtam :

    Brutál szép állapotban kerültek hozzám, nem is törölgettem le, minimális kosz/por van rajta.

    USB boot : error ocurred reading, vagy mi a túró üzenet, nem is foglalkoztam vele, elindítottam optikáról, megy a telepítés.
    Azért kemény, a Win98 250GB vinyón van, az XP meg 80- ason lesz :DDD

    Figyelem, fontos ! - a Win98 tehát a PMaster vinyón van, azt most lehúztam. A kábel PSlave dugójára tettem a Maxtort. Amiatt lényeges, mivel azt szeretném hogy önállóan is működjenek. Így BIOS- ból vagy POST F11- el válthatok az oprenszerek között. Ha a telepítés idejére fenthagyom a W98- as HDD- t, akkor arra készít bootválasztót az XP, ami van akinek kényelmes, nekem bosszantó, mert ha lehúzom a C: - t, akkor a D: sem indul. Érdemes tehát belegondolni telepítés előtt, hogy mi a végleges tervünk vinyókezelés szempontjából.

    [ Szerkesztve ]

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák