Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fenyő

    őstag

    válasz arn #46684 üzenetére

    Passzívan biztonsággal szvsz csak vmi Zalman féle heatpipe-os hűtő viszi el, de az meg ágyúval verébre esete, egy nagyobbacska borda 5v-on járatott ventivel lehet az arany középút.
    Asusos 486-os Sis 471-es laphoz, nem rémlik milyen verzióim vannak, csak, hogy az első még 1.0-ás, arra külön kellett fesszab ic első körben, hogy ne csak 5v-ot tudjon és a közelében levő feszbeállító ellenállásokkal lett 3,45-re belőve a másik érték (alap kiépítéseben tényleg 3,3 volt belőve), a másik már 2.0 vagy 2.1, de fejből nem rémlik, azt elő kéne kotorjam, téli szünetben talán kerítek rá időt, úgyis egy méricskélősdit is terveztem vele.

    bacsis: Hja nekem csak egy X1950Pro Agp-ém van, de annak is egy min minőségi 12v-on erős 400W-os táp kellesz egyébként nem stabil, valszeg elfáradtak a tápban a kondik, ha jobbfajta érdemes lehet újrakondizni és megint kiszolgál jópár évet.

    Aventyr: Nekem pont fordított tapasztalatom van legacy Radeonokkal (95xx-X19xx), anno mikor kijött 7-es, sehogy sem tudtam normálisan működésre bírni vele őket, aztán vmikor az SP1 után egyszer újra rápróbáltam és láss csodát működtek zokszó nélkül és azóta is így van, és mivel 7-eshez már csak biztonsági frissítések jönnek jó ideje, ez már így is marad, 8.1-essel meg már elve működtek az utolsó (talán 10.2) Vistás driverrel, amivel gond lehet az a 10-es, de azt nem használok aktívan, úgyhogy nincs vele tapasztalatom csak Linux-xokal még, azokkal eleinte szintén hervasztó volt a helyzet, de kb 2014 óta nyílt driverrel azoknak is jó a támogatása, sőt azóta már nem csak legacy Radeonoknak is.

    [ Szerkesztve ]

    Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

Új hozzászólás Aktív témák