Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz DBob #42781 üzenetére

    Nem volt kikötés, hogy ugyanúgy 386DX40-en kell futtatni a Win3.11-et... ha csak úgy játszik a móka, akkor igen, igazad van.. én úgy gondoltam, hogy lapátolok alá egy 500-as P3-ast... még korai AGP-s VGA kártyák is kaptak még 3.11-es drivert... Szóval nyers erő meglesz a DVD lejátszáshoz... fogom az avatar 50gigás Bluray formátumát, át konvertálom DVD formátumra mehet is a gépbe és lám mai filmeket is lejátszik a 3.11 ;) ugyanez igaz a képnézegetésre... simán lehet nézegetni a telóval lőtt jpg-ket amik iylen 2-5mpixelesek... s mivel a korai 4-8megás AGP-s kártyák már tudnak akár 1600X1200-as felbontást nem probléma...
    szóval ez is kipipálva... és nem, nem mosolyogtam a zsövegszerkesztésen.. egy Word 6.0 az emberek 90%-ának az igényeit tökéletesen kielégíti. azaz tudjál betű méretet váltani kiemelni alá húzni legyen helysírás ellenőrzö azt csá...
    így van mIRC működik... széles körben elterjedt persze hogy nincs rá, de nem arról volt szó.. hanem hogy lehet vele napjainkban is üzenetet váltani? lehet... akkor meg? :)
    Jahh de mégis.. ott van az Outlook levelező kliens, máris levelezhetsz vele bárkivel ;)
    Szóval egy kis extrém szemlélet kell hozzá és máris bármire jó :)
    Tudom nem értesz velem ezúttal sem egyet, de azért még nem fogom máshogy látni a dologt :)

Új hozzászólás Aktív témák