Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz Yutani #41041 üzenetére

    amdfuggo :) erdekes, hogy pont a procijaikhoz ragaszkodsz :D en altalaban kiprobaltam mindig mindket oldalt, ha nem volt nagyon egyertelmu, hogy ki a jobb.

    a lista inkabb nagy vonalakban, mert volt egy idoszak kb 2002-2008ig, amikor ugy cserelgettem a hwt, mint mas az alsot, es mar nem emlekszem pontosan. pl a levelezest visszaneztem, es a core2 utan volt egy rovid ideig harom fele a64x2om. de keptelen vagyok mar pontosan megmondani. ezert csinaltam inkabb azt, hogy vegigneztem az osszes gyartott procit.

    de emlekszem, amikor a 4800asok megjelentek jo aron :) volt egy 4850, aztan ket 4850, majd egy 4870x2, vegul egy 4870, majd a vegen egy 4890et vettem. nem tudom mennyi idot tolthettem akkoriban bizniszelessel, de nem keveset.

    ket-harom kedvenc idoszakom volt hwileg... amikor porogtek a dolgok. a bx440 korszak konnyu 1.5x tuninggal, a felrobbano 3d piaccal, par ev alatt jutottunk el a voodootol a gf2ig. aztan szep emleku volt a tbred, 70%ot tuningoltam rajta sajat vizhutessel. majd a q6600 tuningolva volt meg baromi nagy ugras, es ekkor utotte vagta egymast az nv es az ati a 3d piacon, nagy ugrasokba hajszolva egymast. aztan a 2000es evek vege ota, mintha megallt volna a hwido kereke, ugyanazt adjak ki

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák