Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yutani

    nagyúr

    válasz arn #41046 üzenetére

    Igen, tűnhetek AMD függőnek is, de inkább arról van szó, hogy a számomra legmegfelelőbb ár/teljesítmény arányú procit vettem, és az Athlon XP óta azok véletlenül mindig AMD-k voltak. A VGA kártyákkal kapcsolatban is ez a helyzet. Geforce 7-ig többnyire NV kártyáim voltak, aztán jöt az RV670 GPU és azóta AMD kártyáim vannak. Egyrészt mert olyan feature-jeik voltak kezdetben, amit az NV nem tudott, másrészt pedig úgy vagyok vele, hogy AMD gépbe AMD VGA-t. Persze Intel gépben mindegy lenne, milyen VGA-t tennék bele. Tehát nincs AMD fanatizmus, csak vannak preferenciák, amelyek az AMD felé mutatnak.

    Az i5 után elég lett volna egy i3-2100 is, de már elhatároztam, hogy megyek vissza AMD-re, így elvetettem az i3 lehetőségét.

    Kedvenc időszakaim egyike szintén a BX korszak, de nekem ehhez hozzátartozik még a Super Socket 7 is az AMD K6-2-vel. Aztán jó volt még a 2004 körüli GeForce 6 korszak, amikor végre elfelejthettük az FX-eket. Az RV670 korszak nekem sokáig tartott, most is van a régi AM2+ gépemben egy HD 3850 512MB Crossfire kiépítés, csak nem használom. Bár Mass Effectezni lehetne rajta, még a Borderlands is elfut rajtuk (UE3 engine rulez!).

    [ Szerkesztve ]

    #tarcsad

Új hozzászólás Aktív témák