Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spista222

    addikt

    válasz gban #21829 üzenetére

    Én is javítok általában, de a javítás és berhelés közt mindenkinek máshol van a határ így amit szépen megcsinálok az lehet hogy már másnak nem szép:).
    Valamelyik nap egy régen elrakott lapot vettem elő jé ezt nem javítottam pedig rossz volt azt tudom és most meg működik:) vagyis mégis kb 10. nekifutásra vettem észre hogy mit is csináltam rajta:).

    Más. Egyszer eladtam egy lapot amiről nagy felbontású kép is volt mindkét oldaláról vagyis látta hogy mit vesz, aztán a vevő egy hónap után eldönti hogy rossz ezzel még nem is lenne gond de 1 hét garit kapott, nem baj halottam hogy adok egy másik darabot neki olcsón amit elég akkor kifizetnie ha megkapta és működik, természetesen a postát állnia kell, csak a lapot nem elsőre. Aztán kivette a gépből és megnézte a lapot, azt kell tudni lapról hogy sem én sem más nem nyúlt hozzá forrasztópákával, erre megkapom hogy a forrasztások "kopácsoltak" (WTF) és ezt én csináltam és ezek után már a másik lap se kellett neki és még pénzt is követelt :Y
    Ja és hogy ő szebben megcsinálná a semmit:).

    Mivel HP gépben volt ezért a hűtőfelfogatása olyan volt ami megnyomta a vezetősávra felfuttatott ónt és ezt vélte hibának.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák