Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ranagol_5

    senior tag

    válasz bacsis #17730 üzenetére

    Na, azért hallottam ismerőstől aki bele volt majmulva régen a SS-be, hogy az új egy unalmas fos lett. Dragon Age valóban jó volt, de nézd meg hogy elrontották az új részét, ugyan ez a helyzet a Mass Effect-el is. Ami jó lenne, azt a folytatásokkal rendre elkúrják. Ezek a Dirt-ök meg NFS-ek legyenek már felejtősek, semmit nem adnak, csak más grafikát ugyan azokkal az autókkal, egy unalmas posvány, amit már csak a nevével adnak el.. Crysisben sztori? Bacsis, te mit néztél? Cseh2őt? :D Az a játék egy mocsadék és a játékélmény 99%-át a grafika adja. :D COJ-ról nem tudok nyilatkozni. Garantálom neked egyébként, hogy ezek közül egyiket sem fogom elővenni 10-15 év múlva úgy, ahogy egy civ1-et vagy éppen egy c&c gold-ot, esetleg settlers 2-őt vagy 3-at. Egyébként meg ha ennyire véded az új játékokat, akkor lanon miért mindig csak 15 évesekkel nyomjuk? Azon kívül hogy vannak páran akiknek nem futnának. :DDD :U

    snake1977: PÜ megy. :R

    [ Szerkesztve ]

    Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

  • snake1977

    őstag

    válasz bacsis #17730 üzenetére

    Rövidek? Kingdom of Amalur the Reckoning kb. 45 óra alatt nyomtam végig, úgy hogy a küldetések felét fel sem vettem, és amit felvettem azokból sem mindet teljesitettem. :)
    Aztán ott a Skyrim az sem rövid, a Call of juarez-nek oké van sztorija, nfs-nek is azért akad mégha nem is felemelő, hogy pl. a Most Wantedben visszatérő bűnözőt játszol aki bosszúra szomjazik :DDD Én fps-el nem tudok játszani, fejfájásom lesz tőlük, viszont az autóverseny és a sims-en kívül mindegyikben hentelsz, még az rts-ekben is, falloutban is irtod a mutánsokat, csak ott azért van némi előzmény, nem tudom játszottál e az 1-2 résszel, ott még körökre osztott játékmenet volt, érdekes sztorival, a korhoz képest semmi extra grafikát nem nyújtott, de élvezetes játékélményben volt részünk.
    Mass Effect...a 3ik rész sztorija-befejezése miatt kissebb lázongás volt, annyira elcseszték sajnos, végülis erre célzok, egyre jobban divat összecsapni a sztorit, a grafikán több a hangsúly.
    Diablo 3..na ez rövidd lett, és sokan nem értik miért kell végigtolni újra és újra és újra nightmare és hell fokozaton, csak undoritóan nehezebb lesz, nem élvezetesebb, pedig a Blizzard adta ki, nem valami zugcég.
    Persze voltak ilyen "low" játékok, azt hiszem "budget" kategóriásnak hívtuk őket akkor.
    De most fel tudnék sorolni nem kevés játékot aminek a grafja nem volt kiemelkedő, mégis hosszú órákra odaszegezett a monitor elé, manapság meg egy egy játékkal játszom 1 órát és uninstall, mert nincs kedvem folytatni, nem tud megfogni a játékmenet vagy a sztori. :U

    ...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / , https://www.tiktok.com/@brszk_official , https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

  • Yutani

    nagyúr

    válasz bacsis #17730 üzenetére

    SS3: BFE-t pont most a héten végeztem ki, szerintem egész jó lett, nekem tetszik. Egyik kollégám P4 Celeronon és GF4 Ti4200-n akarta játszani, de most már felismerte végre, hogy gépet kell fejlesztenie ehhez a játékhoz.

    A Crysis sztorija teljesen rendben van. Én nem is tudom, mivel játszottak azok, akik ezt kifogásolják. És mondom ezt 5 évvel a megjelenés után, hogy nem értem a fanyalgókat, Ranagolt sem!

    Ismétlésül a történet (Wiki):

    Az USA és Észak-Korea között egyre jobban nő a feszültség, amely a Dél-Kínai-tengeren kristályosodik ki igazán. A problémát egy amerikai archeológusok által felfedezett rejtélyes objektum okozza, mely az egyik ottani szigeten található. Észak-Korea rögtön elfoglalja és lezárja a területet, az Egyesült Államok pedig egy elit egységet küld, hogy kihozzák a tudósokat, és megtudják, miért kell annyira a koreaiaknak a tárgy. A két nép közötti ütközet alatt az objektum működésbe lép, és minden jel arra mutat, hogy az idegen eredetű tárgy a Föld leigázásában játszik kulcsszerepet. A sziget emberi túlélői összefognak, így megkezdődik a háború a csonttá fagyott trópusi szigeten a földönkívüliekkel, mely háború kimenetelétől akár a Föld sorsa is függhet.

    A két ellenséges ország továbbra is egymás ellen harcol, miközben az idegenek mindent és mindenkit megtámadnak. Gyorsan halványul a remény, miközben a játékosnak titkos egységet kell a buja trópusi őserdő szívébe vezetnie, hogy aztán keresztülhaladva az idegen objektum belsejében (súlytalanságban), vad, fagyott tájakon küzdve eljusson a végső, anyahajón vívott csatáig, ahol eldőlhet a Föld sorsa.

    Mi ebben a kivetnivaló? Mi ebben a kevés? Mitől nem sztori ez a sztori? Van olyan, mint akármelyik másik FPS. Igen, a Half-Life-nak sincs sokkal nagyobb sztorija, pedig nálam a valaha volt legjobb játékok a HL játékok.

    [ Szerkesztve ]

    #tarcsad

Új hozzászólás Aktív témák