Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Fenyő #14281 üzenetére

    Köszi a válaszokat! Másoknak is!
    Csak most tudtam írni, mert meló volt eddig. Ha lesz időm akkor - úgy látszik tényleg teszt lesz belőle - megnézem mit tud az 1.7es p4 a celeron ellen. Sajna a legerősebb vga itt az egy 7000-es radeon. Mondjuk amúgy sem a játékok érdekelnek, hanem pl tömörítés, web, filmlejátszás, meg ilyenek. Azt a 6200-ast meg per pill nem tudom másutt tesztelni, de legutóbb még tökéletesen működött egy másik gépben.
    Ha van 5letetek hogy mivel érdemes tesztelni akkor mondhattok pár tippet. Nem ígérem, hogy lesz időm, de ha mégis akkor...
    Tuning az tuti nem lesz, akkor ugyanis tuti a p4-el próbálkoznék. Megnézném alapfeszen mi a vége és jó napot.

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

  • válasz Fenyő #14281 üzenetére

    Na vissza erre a Winfast (leadtek) A6200 TDH 128MB-os nvidia csodára.
    Kipróbáltam más via-s lapokban is. Volt Socket A egy 754, aztán egy másik 462-es is, de mindben ugyanaz volt a felállás. Ugyanott, ugyanúgy fagyott szét a kép. Bármilyen driverrel.
    Most "jött" egy Asus A7N8X-E (maxitápos Nforce2). Na ebben már hiba nlékül üzemel. Van mellette egy 166MHz FSB.s 3000+os Barton. Jól hasít a gép, 3DMark is lefut 9200 körüli eredményt hozott alapbeállítások mellett.
    Szét alázza a 2.8Ghz-es P4-et (valszeg az a szar pcpartner alaplap a buktatója neki). Azt hiszem ezt elteszem retro gépnek! Nagyon jó kis masina. Igaz a youtbe video-k már szaggatnak 480p-ben. Tuningot nem nagyon próbáltam, csak meglőttem 200-al alapfeszen, de azt nem bírta. "Szereztem" rá egy Thermaltake SilentBoost hűtőt is. Annak idején Én is ilyet használtam (persze csendesnek nem mondanám, ügyes próbálkozás, de hangos, sűrű a lamellázása).
    Asszem ez lesz a proci teszter lapom. Már van 8-10 2200+feletti procim amiket majd ha lesz rá módom hazaküldök "magyar-ba"m aztán lehet majd csipegetni.

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák