Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz jokeph #86567 üzenetére

    Emeli a topic színvonalát :)
    Opteron 180 legendás darab ! A hardvergyűjteményed is kezd kivételes nagyságú lenni.

    (#86568) FF23 : magas eredmény Ti4200- al.

    (#86573) jokeph : adjál még neki, megy az 3GHz környékén is.

    (#86574) Chris82 : érdemes, nem fontos elsőnek lenni, a részvétel a lényeg, a konfig képességeiből meg úgy is látjuk hova tegyük.

    (#86579) _Csordi_ : üdvözlet a topicban, jó látni új érdeklődőt :)

    (#86583) frescho : középretroval térek vissza, felszabadult a tesztpad. 939, bár ez Neked még nem retro, de majd elő kell vennem az Enterprise- t is, ezer éve vár kipróbálásra.

    (#86586) _Csordi_ : nagyon megy :C

    All : házi szerver ok, prímán megy, a helyén van, kisebb installlok kellenek még, de az fokozatosan, pihenésképpen is folytatható, már arról vagyok, napi használatra a legszükségesebb cuccok belőve. Kevésbé fűt, főleg így nyáron, mint az FX, annyi hogy nem lett azért olyan halk mint vártam, 5 venti, 8drive(ebből 6HDD), légáram alapból hallatszik, a GTX meg game terheléssel megpörög rendesen, de nem vészes, 3m- re van tőlem, ehhez BT bill+mouse- t üzemeltem be. Egy összefoglaló azért lesz még róla majd
    Még XP alá kell majd átbootolnom, a driveket felismertetni, de nem sürgős.

    Így most hogy befejeztem a modernebb gépek átvariálását, XP moddolását, reworkjét, jöhet a ténylegesen retro armada újratesztje, átvizsgálása. Hosszú menetelés lesz, kb 40 gép várja, kérdés mennyi működik majd a sok állás után.
    Elsőre akkor egy AGP 6600GT- t kell túrnom a 939- hez, azt sem tudom melyik halomban van a gép, amibe beépítettem :DDD

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák