Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz DarthSun #78159 üzenetére

    Nem, valóban 1 GB-os a HD6850 (ami nem baj), összekeveredtek teszt közben a gondolataim. :B

    A 8800 GTS-em érdekes, anno jó volt egy darabig, hónapokig játszottam is rajta, így nem tudtam megreklamálni sem, amikor becsíkozott, majd el se indult úgy 2 éve... :(
    Csak azért nem kukáztam ki, mert szerintem egy ipari remekmű, tetszenek ezek a régi bloweres szörnyek. És ennél a kártyánál a gyártó igazán tetszetős és remek hűtést alkalmazott (jó pár újabb VGA-nál ez nem sikerült valahogy). :U

    Tegnap meg elővettem, utolsó volt a tesztsorban, aztán meglepetésemre instant indult vele a gép.
    A venti szabályzása példás, ahogy a POST lefut, leszabályozza magát csakúgy mint az NF4-es lap a proci (Zalman) és a PCH hűtőt, és idle-ben gyakorlatilag mai füllel is azt mondom, hogy csendes a gép, és a CPU/PCH/VGA hőfokok is 40 alatt vannak.

    #78161Fred23: nehéz kérdés.... :U

    Mindegyik jó cuccos, volt mindegyik párosból a kezem között Asrock köntösben, VIA, SIS.
    Igaz ez SIS741GX, nem a sima, van egy relatív használható kis IGP rajta.

    Tudásra kb.egykutya volt. OC-t nem próbáltam, stabil volt mindegyik, 2*256 MB DDR-333MHZ ramokkal (Kingmax piros nyákos).

    De s462-ből nálam az nForce2 a titkos favorit. :))

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák