Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz fsb1000 #21553 üzenetére

    ...A legnagyobb probléma és sajnálatos, hogy a PC világ CPU és VGA piaca két pólusú lett...

    én pont ezért kezdtem el a 3D korszak elejéről gyűjtögetni a vidkártyákat, az volt az igazán szép korszak! eddig 15 chipset gyártót sikerült összevadásznom, akik a consumer 3D kategóriában versenyeztek, és mostanra már mi maradt a legtöbből :(

    3dfx, 3Dlabs, Alliance, ATi, Cirrus Logic, Intel, LG, Matrox, NumberNine, nVidia, PowerVR, Rendition, S3, SiS, Trident

    persze szigorúan csak ABC rendben... :) valószínűleg még így is hiányos a lista, de eddig ennyi van. a 3D-robbanás előtt még többen voltak a piacon, de az annyira már nem vonz engem, a 3D-s szerencsétlenkedések és sikerek sokkal látványosabbak voltak... :DD

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák