Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ranagol_5

    senior tag

    válasz pw12345 #19377 üzenetére

    Hát, ha így gondolod, sosem fogsz megérteni olyan embereket, mint a Yutani, Bacsis, Fresco avagy én. Én példának okáért majd 100ezret bele öltem, hogy meglegyen a kívánt Dual s462-es configom. Vettem ebay-ről egy ilyen lapot, de mint látod eladtam, mert beton stabil volt, viszont tuning nulla. Utána megvettem az egy MSI K7D Master-L deszkát, amit végül elcseréltem Akosf-el erre. Ehhez rendeltem 2db 2800+-os MP-s procit, vettem hozzá egy AGP-s 3850-et, ki gyönyörködtem magam benne, aztán pár hete eladtam, és csak a VGA-t tartottam meg. De mondhatnám a P4GD1 deszkát is, amit nagyon sokáig kerestem. Végül mákom volt, mert 10ezrek helyett, amennyiért ajálgatták nekem, sikerült a harmadáért megvennem minden gyári cuccával együtt, arról nem beszélve, hogy még hiányzik belőle, amit már a Bacsissal rég letárgyaltam, csak mindig elfelejtjük, a CT-479-es átalakító egy jó kis dothan magos procival. :) Ha szereted a retro-t a pénz nem szokott számítani.. :K

    Szerk.: A korábban említett Asus A7N8X-E Deluxe lapnál meg kiderült, hogy az egyik AGP láb el van hajolva, és lejebb ér hozzá igazítás után is a kártya pin-jéhez, így meg telepíteni lehet, meg megy, de random elszál és újra indul. PCI-os VGA-val viszont stabil. :O

    [ Szerkesztve ]

    Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

Új hozzászólás Aktív témák