Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yutani

    nagyúr

    válasz bacsis #19202 üzenetére

    Valamikor '99-ben egy Diamond V550 8MB kártyát lecserélve vettem újonnan egy Savage4 16MB kártyát olyan 16k körül. Kb. 1 hónapig volt meg (egyszer még a hűtőborda is leesett róla), aztán adtam is tovább és kéz alatt, drágábban vettem egy Diamond Viper V770 16MB kártyát 21k-ért, amivel aztán minden ment, mint a karikacsapás. :) Simán el tudom képzelni, hogy jobb volt a Riva 128 több program esetében, mint a Savage4.

    Elgondolkodtam, hogy mikor milyen gépem volt. Arra emlékszem, hogy '95 végén volt egy DX66 gépem SB16 kártyával és színes VGA monitorral, amit aztán olyan 110k körül adtam el.

    '96-ban vettem egy AMD PR75 procit, amire aztán '97-ben építettem gépet, és '98-ban már egy P166 Classic procit túráztattam egy ATI Rage3DII mellett, és Dark Forces II: Jedi Kinght-ot toltam rajta. Ezután vettem egy Acorp 5ALI61 lapot egy AMD K6-333 procival, meg lett egy Diamond V330, amit a fent említett V550-re cseréltem le. Ekkortájt szereztem be egy Diamond Sonic Impact S90 hangkártyát, de valami inkompatibilitási gond miatt SB Live! Value lett belőle, amit nagyon szerettem! Volt neki rendes DOS alatti üzemmódja, ment vele minden. Ekkor jelent meg a Half-Life 1, ezen a konfigon toltam végig, az SB Live! szuper térhatású hangot adott hozzá!

    Aztán '99-ben a fantasztikus Celeron 300A@450 híreket hallva beneveztem egy Abit BH6+Celerlon 300A@450 kombóra (kellett hozzá új ház táppal, ami egy Huntkey volt és jól muzsikált), és ebben dolgozott aztán a V770 karcsi. Az UT99 kegyetlen jól futott (még egy TNT2 M64-en is), imádtam!

    #tarcsad

Új hozzászólás Aktív témák