Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz kmarci25 #582 üzenetére

    A külföldi rendelős topic helyett inkább ide válaszolok a prime membershipes témára:

    De, a prime videó oldalon tudsz belépni pécén is filmet nézni itthonról. A német prime mebershippel a sima amazonos videó felületről is megy a filmezés, de csak az itthoni régióból is elérhető tartalmat engedi lejátszani. Ha magyar régióra van állítva a fiókod, akkor az amazon.com-os, ha mondjuk németre (pl a mailboxde címére) állított fiókod van, akkor az amazon.de videó részén is megy. De a legegyszerűbb a primevideo.com-os.

    Sajnos az alexás stick nem játsza alapból itthon a normál felületről, de a play store-os prime video for androidtv appal a firetv 4k-n is megy itthonról. Azzal használom.

    Most a német prime membershipes előfizetésemet hagytam meg, előtte a magyar primevideós előfizetésemmel néztem. Ugyanúgy megy tovább.

    A prime membership nem csak a videóról szól, hanem az náluk ilyen minden egyben csomag, ingyen szállítás országon belüle - másnapi kézbesítéssel. Meg még úgy láttam, hogy talán kindle-re is van amit ingyen tölthetek így le.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák