Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz fattyu #47747 üzenetére

    Ennyi "szerintem"-et, "nekem"-et te nem szoktál egy hsz-be összeírni és olyant sem olvastam tőled még, hogy "csak egy vélemény", hol az acélkemény odavágós kritika? :D

    Amúgy viccet félretéve szerintem :D a focus stacking jó dolog, mert kiküszöbölöd vele a jelenlegi technika egyik korlátját. És amúgyis nem mindegy mit csinál az ember a képpel addig amíg a külső szemlélő számára természetes marad? Simán csak nem szabad eltúlozni ezt sem, ahogy pl. a hdr-t sem, sajnos a digitális fotózással amióta bejött a digitális utómunka és különböző ps trükkök, azóta rengetegen túltolják a dolgokat, kb. az megy mint zene fronton, ott is ahogy bejött az elektromos zene a köztudatba, hirtelen elszaporodtak a túltolt ízléstelen sz*r zenék, holott azt is lehet(ne) jól csinálni.

    marcitp: Nekem ez tetszik, jó kép :K , max az életlen részekre tolnék egy kis szelektív zajszűrést, de így is rendben van.

    AXisBOLD: Ugyanezek jobb fényben lehet, hogy tetszenének, de így max turistafotók, szal látszik, hogy tudatosan próbálsz komponálni, de a jó fények hiányoznak.

    shirogin21: Első elmegy, Fandango-val és topikk-al egyetértek. G6 nem tud fókuszsorozatot, de manuálfókusszal megoldható.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák