Új hozzászólás Aktív témák

  • GombócArtúr

    senior tag

    válasz Totyi #148 üzenetére

    :) nekemis volt! nekemis!
    Ma reggel felfedeztem, hogy most álmodok, és a dolgokat a saját szájízem szerint vittem tovább. És közben tudtam hogy álmodom, és óvakodtam tőle, nehogy felébredjek. Álmomban olyan kérdésekre kerestem választ, amire igaziból is kiváncsi vagyok, nem akarom részletezni, de a lényege az volt, hogy felhívtam valakit, és tőle kérdeztem olyat, amit a valóságban nem tehettem volna meg. Vajjon az álmokban kapott válaszok kivetíthetőek a valós életre, vagy csak az agyunk játéka ez. Azért foglalkoztat, mert vettem egy könyvet, és ott épp ilyesmiről van szó, mármint hogy van kapcsolat az álmok és a valós élet között.
    Ha érdekel a téma, szerezd be te is [idáig csak egy helyen láttam belőle egyetlen példányt]
    Bővebben: link
    Ebben vannak technikák is, pont arra amit te is szeretnél elérni. Nekem nem a könyv miatt volt tudatos álmom, csakúgy. [épphogy elkezdtem olvasni]
    Szerintem az szükséges hozzá, hogy addig aludj ameddig jólesik, reggel ne ébresszen fel semmi és senki. Az utolsó alvásciklusod álmára úgyis emlékszel ilyenkor, ha elég [de nem túl] éber vagy beleszólhatsz az eseményekbe.

    [Szerkesztve]

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

Új hozzászólás Aktív témák