Új hozzászólás Aktív témák

  • faber24

    őstag

    Sziasztok!

    Kissé régen jártam ezen a fórumon, de gondoltam itt is próbálkozok, hátha...

    Nos, mint a címből is kitűnik, állást keresnék, a két fent megnevezett városban.
    Magamról: 27 éves férfi vagyok, közgazdasági szakközéppel és kereskedelmi menedzser felsőfokó végzettséggel. Emellett levelezőn jövőre tervezem továbbtanulni (gazdasági irányban), lehetőség szerint olyan állást keresek ezért, ami ezzel összeegyeztethető (2 hetente szabad péntek, iskola miatt). Független vagyok, rugalmas (értsd nem jelent problémát rövid időn belül BP-re költözni), és gyorsan tanulok.
    Van jogosítványom, számítógéphez elég jól értek, programozni nem tudok, de irodai programokkal, Adobe Ilustratoral, stb. vanak tapasztalataim, hardverismeretem is elfogadható. Angolul tudok, németül tanulok.
    Gyakorlatom van a következő területeken: logisztikai területen dolgozok több mint két éve, raktározással, számlázással foglalkozok ill. gőztechnikai szakanyagokat fordítok (angolról magyarra). Dolgoztam ezt megelőzően eladóként, rendezvényszervezőként, ill. gyorsétteremben raktárosként valamint eladóként.
    Leginkább olyan munkalehetőség érdekelne, ahol esetleg cégautó is van, de ez nem feltétel. Budapesti állás esetén min. fizetési igényem: n° 140k. Szívesen dolgoznék informatikához, logisztikához, kereskedelemhez, beszerzéshez közelálló területen, értékesítésben, stb.

    Elérhetőségeim:
    e-mail: emilfabrice@gmail.com
    tel.:+36-30/68-98-108
    msn: faber24@freemail.hu

    Minden ötletért, információért hálás vagyok.

    i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

Új hozzászólás Aktív témák