Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boorit

    csendes tag

    sziasztok!

    lassan 5 éve dolgozok egy cégnél mint .net fejlesztő, itt kezdtem totál juniorként, jelenleg br 750K a fizetésem. ezt már nagyon kevésnek érzem, sok helyen azt hallom, hogy juniorok ennyivel kezdenek, viszont nem tudom mi lenne a reális. tartok tőle, hogy a jelenlegi helyemen nem fogok tudni értelmes emelést kérni, mivel nagyobb emelést csak szintlépésnél adnak, arra viszont semmi időm nincs készülni, mivel teljesen le vagyok terhelve a jelenlegi projectemen. egyértelmű, hogy már magasabb szinten kellene lennem, már 1-2 éve mondogatja a team leadem, managerem, munkatársaim is, és én is így érzem (sokkal jobb vagyok a velem egyszinten levőknél, és a legtöbb nálam eggyel magasabban lévő ember nem jobb nálam).
    és ha még esetleg meg is csinálnám a szintlépést, munkatársaktól azt hallom, hogy 20-25%nál többre ne számítsak, azzal viszont nem lennék elégedett.

    jelenleg azon gondolkozom, hogy elmennék 1-2 interjúra, csak hogy lássam máshol mit kaphatnék, viszont közben tartok tőle, hogy kapok egy nagyon jó ajánlatot, mert nem szívesen váltanék, a fizun kívül nagyon szeretem a jelenlegi helyemet.

    így a végére érve nem is tudom miért írtam ezeket, talán csak megerősítést várok, hogy tényleg nevetséges a jelenlegi fizum, és ezt nem kompenzálhatja kb semmi :(

Új hozzászólás Aktív témák