Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cheesy

    őstag

    válasz Cathfaern #4145 üzenetére

    Köszönöm a tanácsokat :R
    A német nyelvtől úgy látom nem fogok megmenekülni. De az a szomorú, hogy tanuljon meg bárki bármennyi nyelven beszélni, ha azt nem használja, akkor a tudását nemhogy szinten nem tudja tartani, hanem szépen elkezd felejteni. Angolt néha élesben is kell használni, mert ha betéved hozzánk egy külföldi vevő, akkor kb. egyedül én tudok megszólalni viszonylag folyékonyan. Szerencsére a számítástechnika és az internet javarészt nyelve angol, filmeket angolul szoktam nézni (borzasztó szinkronjaink vannak). Némettel kb. 0 kontaktom van. Ha eljárnék hetente 1-2 alkalommal munka után nyelvet tanulni, franc se tudja hány év múlva lenne használható a nyelvtudásom...

    vCard alatt a 'sajatnev.hu' domain megvétele + egy saját magamról szóló ismertető, némi portfolió, stb. megjelenését gondolom. Ha csak annynit kell mondanod, hogy " 'sajatnev.hu' és ott megtalál rólam mindent", ráadásul az email címem is pl. "akarmi@sajatnev.hu", szerintem pozitív dolog.
    Szépen megcsinálgatom magamnak, kb. már 1 éve használom az e-mail részét, a weboldalt 1-2 hete kezdtem el hegesztgetni.

    [ Szerkesztve ]

    www.vakbelmutet.hu

Új hozzászólás Aktív témák