Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz opr #12249 üzenetére

    Köszönöm.)
    Egyetem és diplomára nem hiszem hogy lenne kreditem, épp ezért nem is nagyon néztem utána, hogy hogy megy az egész.
    Persze hülyeség, meg nem ezt veszem alapul, de otthon Budapesten az egyik barátom oracle expert db-s, és neki sincs diplomája, csak egy programozó OKJ még a 2000-es évekből. :D
    Azért az ő szintjére én messze se pályázok (expert db), hanem inkább olyat csinálnék, ami közelebb van az érdeklődési körömhöz (a jelenlegi helyett).

    (#12250) coco2: Köszi a tippeket. Az én sztorim közel sem olyan érdekes, mint Tufa_ fórumtársé volt itt pár hónappal ezelőtt, sosem voltam vezető pozícióban.
    Egyszerűen csak annyi, hogy szerettem volna már nyugatra költözni jó ideje, igazából usákiára fájt nekem is a fogam, de legális módon nem tudtam volna megoldani a tartós kiköltözést, az egyéb módszerek meg nem érdekelnek, másrészt ma már nem az az USA van, amibe én még pár éve kimentem volna.

    Londonban van ismerősöm, igaz nem sok. Így segített szállást találni. Munkát meg tippszerűen kaptam, hogy van egy pozíció London belvárosban egy étteremben.
    Bementem oda, szimpatikus voltam és fel is vettek egyből, azóta is ott dolgozom. Pincért akarnak belőlem csinálni, és így heti 30, max. 40 órával meglenne a legalább 2K font / hónap, de nem igazán vagyok oda ennek a pozíciónak a gondolatáért, de úgy ez az egész étterem téma nem az én világom. Azért vagyok azóta is ott, mert ugyan nem szakadok meg (azért sok a meló és shift végére elfáradok), kijön belőle a havi lakbér + két oyster per hónap, asszony fizuja meg megmarad minden másra.
    Így azért sokkal jobban kijövünk, mint otthon, és ahogy látom van lehetőség fejlődni is.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák