Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dawe966

    csendes tag

    válasz grizlisandor #10151 üzenetére

    Sziasztok! Alapvetően nem is tudom, mennyire on, vagy off ez a téma, de inkább onban hagyva rákérdezek. 22 éves vagyok, februárban leszek 23. Már egy adatrögzítő képzéssel rendelkezem, illetve adott egy 4112 (Feor) Általános irodai adminisztrátor tanúsítvány, vagy nem is tudom, mi ez pontosan, és egy érettségi. Ügyviteli munkakör ez ugyebár, de gondolkodtam infó/programozásban is. Mindenféleképpen irodai melót szeretnék majd végezni, és hamarosan költözünk a családdal BP-re. (1-2 hónapon belül) Azt szeretném kérdezni, ti mit javasolnátok iskola és meló esetében? Ha iskola, akkor milyen képzés felé kellene orientálódni, illetve BP-n vannak ilyen diákmelók, amik irodában történő munkavégzést tesznek lehetővé? Munkahelyet sokat találtam, és igazából nap mint nap találok, a baj csak az, nem tudom mennyire "biztonságos" a jelenlegi helyzetem, és hogy mennyire kellene még tovább képeznem magam. Az angollal nincs gondom, a nyelvvizsgát nem tudtam még letenni viszont. Bár abban is gondolkodtam. Mit javasoltok? Köszi előre is! :D

    Steam: http://steamcommunity.com/id/DaweDaCunci

Új hozzászólás Aktív témák