Új hozzászólás Aktív témák

  • GrandeP

    őstag

    Üdv!

    Én állást változtatnék mert felszámolás alatt a cég... meg nem is, dolgozunk is, meg nem is.

    Én is tudnék mesélni 1-2 dolgot történetesen raktáros vagyok vidéken... diákként itt dolgoztam és így jutottam a volt raktárvezető helyére rögtön érettségi után...

    interjú + önéletrajz bár nem tudom minek mikor 3 évet dolgoztam végig 4 órában, minimálbérért, és tegező viszonyban vagyunk a fönökkel.
    Interjú:
    Mennyit szeretnél? Annyit mint az elöző raktáros.
    Tehát akkor a nettó 80 jó lesz? kicsit húztam a szám, de elfogadtam.
    Egyéb juttatások? Mint eddig. eddig havi 10 000 teszkó utalvány meg ingyen kaja volt Rendben holnap már jöhetsz is.

    Eltelt 1-2 hónap kiderült az elődöm nettó 125 k kapott.Ekkor ár feszegettem a témát kegyetlenül, makd próbaidő után. Próba idő után (3 hó), felszámolás kezdődött ennek már decemberben volt 1 éve.... azóta megszünt a 10 k utalvány, a kajáért napi 500 ft-ot kell fizetni, ha kérsz, de hálisten eddig legalább kaptuk a pénzt. keresek folyamatosan másik munkát, de hát a 80 k az majdnem az álom erre felé, én meg éppenhogy kijövök belőle. 80 k alatt meg nem megyek el dolgozni, mert most a netezésért kapok anyit.

    Állásinterjún, bérezésnél én mindig aztmondom h nettó 120 000 ft, de ez tárgyalóképes, ön mennyire gondolt? (meg ha kérdik a mostani fizetést a bruttót mondom, nettónak. :) )
    Mellesleg amikor szóba jön h van saját autóm (ami nem ótvar lada ezerkendő) akkor egyből jön a kérdés h furikáznám-e a munkatársakat, mondom h jó pénzért biztosan, na ilyenkor úgy néznek rám mint vmi pénzéhesre szemétre...
    Most nem azért de 300 ft/l ár mellett ki furikázza barátilag nap mint nap a munkatársát föleg ha nem esik útba?

    HA nem munkahely mellett keresnék állást már rég éhen haltam volna....

    Ja a legfontosabb a megjelenés... első benyomás a jó benyomás és mindig a hirdetés után 2-3 nappal reagálni mint ahogy többen is írták, az utolsók jobban meg maradnak a fejben.

    Én mindehova az adott állásnak megfelelöen öltözve megyek.. tehát ha üzletkötő akkor öltöny, ha egyéb akkor farmer, ing és kapucnis zakó... és próbálok csajt kifogni és nem a mellét hanem a szemét nézni :) flörtölni bókólni, mindig bejön! ...
    Ha pasi akkor meg szinte le kezelni (nem tegezni, csak úgy viselkedni, mintha ezer éve ismernéd és ő jött volna te hozzád), nem tudom miért de azt szeretik ha alázod őket, viccen kivül.
    Üzletkötös állásokba eddig mindig visszahívtak, de szinte kivétel nélkül úgy akarják h minimálbér és akkor a jutalékkal meg húha 4-500 000 ft keresnél ám, hát persze. :D

    Nagy respect annak aki végig olvasta. :)
    HA még eszembe jut vmi jó tanács le írom..... eddig 56 állás interjún vagyok túl ebből 22 helyre felvettek volna, csak az ilyen olyan okból nem felet meg, általában pénz miatt. A többi helyről meg még ma is várom a választ. :P

    NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

Új hozzászólás Aktív témák