Új hozzászólás Aktív témák

  • Lakers

    tag

    Sziasztok!

    Jelenleg még tanulok programtervező informatikusként, ez a félévem katasztrofálisan sikerült. Már egyetemet is váltottam... Sajnos nehezen kapok rá az ízére. Tanulgatok, elmegyek én ilyen tréningekre is. (Asp.netet ott tanultam meg magamtól, és ezt szeretem is csinálni), de az egyik tantárgyat már harmadjára kellene csinálnom, amihez nincs fogam. Előadásra bemegyek, zh megvolt, a beadandó feladat nem... Sok a kudarc és nem igazán szeretem ezt csinálni már.
    Nem megy az, hogy a sulira is tanuljan az infót, és azt is amit a munkahelyen várnak el. Asp.net mvc, c# stb... Én legszívesebben itt hagynám az egészet... már elegem van belőle...

    Viszont villamosmérnöki levelező képzésre is járok. Állásokat nézve, látom, hogy mindig keresnek programozót. És hogy szakirányú végzettség kell, vagy folyamatban lévő tanulmányok.
    Szerintettek villamosmérnöki diplomával is el lehet majd helyezkedni mint programozó (néha látom azt a végzettséget is feltüntetve?)

    Mert megterhelő lenne egyszerre két suli és +munka. Már dolgozni akarok, pénzt keresni.
    Válaszokat, véleményeket, tanácsokat előre is köszönöm (az építő jellegűeket)

Új hozzászólás Aktív témák