Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz evoken #16 üzenetére

    "Vagy várta bárki is, hogy ezen kívűl belerakják a preLOD D2-őt is?"

    Ha már egyszer a nosztalgiázók a célcsoport, elfért volna. Aki most kezdene neki, az egy "mi ez az ótvar grafika?" felkiáltással már törli is le a vinyóról. Se 3D, se ray trace...

    "én csak olyan véleménnyel találkoztam az évek alatt amik azt mondják hogy elég karcsu volt az alapjáték, a LODtól kelt igazán életre."

    Ez speciel nemtom kinek lehet a véleménye, de biztos nem látta milyen élet volt ott előtte. LOD-ban elment gyorsan mindenki lvl99-ig, aztán max botozni járt fel, vagy azt se. Az immunisokat is azért vezették be, hogy erőltessék a csapatjátékot, úgy okoskodtak, hogy ha rászorulsz mások segítségére, majd lesz csapatjáték. Ennek pont az ellenkezőjét érték el vele, az is otthagyta, aki még maradt volna, onnantól már csak csak leechereket lehetett találni, akik fél perc alatt kiléptek a játékból, ha nem húzták őket elég gyorsan.

    "Az a classic van benne mint ami több mint két évtizede, a kisebb stashel, a gagyibb mercenarykkal, kevesebb cuccal, és minden egyébbel."

    Csak a lényeggel nem, amit lentebb felsoroltam. A LOD-al a megkötéseket átvezették a "classic"ba is (cast delay, immunisok, skillek átrendezése), csak a cuccokat nem kaptad meg mellé (ösztönzés hogy kifizesd a LOD-ot). Valószínűleg az zavart meg téged, hogy te már csak ezt ismerted meg. Én viszont classicban vezettem a magyar battle.net laddert, elég jól tudom mi az ami már nincs benne. :)

    "ma sem elérhetetlen"

    A LOD se, akkor azt is kár volt remasterelni, nem? :)

Új hozzászólás Aktív témák