Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz lacoka55 #57887 üzenetére

    Nekem az sem tiszta, hogy néhánynál megtalál, néhánynál nem és ha az email mezőben ott az email, akkor miért nekem kell ilyen címekhez írt valamivel mambójambózni. Tudom, ha a rendszer szart, akkor saját érdekemben próbálkozzak. Ez akkor sem teljesen konstans és működőképes verzió.

  • V/

    Topikgazda

    válasz lacoka55 #57887 üzenetére

    Rosszul gondolod.
    A cím adatok bekerülnek az elektronikus adatok közé, mivel amit javaslunk ez folyamatos cím adat, akkor is benne lesz ha a telefonszám és az e-mail cím ha az egyébként külön adatmező az AliExpressen és az esetleg nem kerül átadásra.
    Nézd már meg hogy hogy jön az adatsor, ha ezt nem veszi figyelembe akkor az országot a települést és az irányítószámot sem, ami pedig lehetetlen.
    Megvan a nemzetközi postai Unió szabálya a címzésre, a címsor folytatása a címsor része ami folyamatos, akármilyen programot is írtak ezekkel az adatokkal dolgoznia kell.
    De szerinted csak az AliExpressről küldött küldeményeket dolgozzák fel? Nem csak, máshol csak egy 150 karakteres címsor van, nincs megosztva.
    Mi lenne szerinted a program első második stb helye?
    Amit meg írtál a végén a hsz-nek az ugye akkor volt amikor még nem írtad be ide az e-mail címet?
    Egyébként meg nem kell elhinni amit mondtak neked, mert általában nem igaz a válaszuk, megkérdezted hogy milyen formában dolgozza fel a program a cím adatokat, mi a sorrend? Mert én igen.
    Láttad azt az adatsort amit mondtak neked, ahol az eladó e-mail címe volt? Mindig mellébeszélnek, de konkrét információt nem látsz tőlük.
    Sorrendben mindig a címzett adatai az elsők, így azt dolgozza fel előbb.
    De ne akkor töröld ki ha szerinted nincs értelme.

Új hozzászólás Aktív témák