Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz vandor01 #53450 üzenetére

    Mi bajod van velem? Idéztem hogy mit válaszoltak a feldolgozási kérdésemre. Ha nem érted meg hogy ezzel nem takargatok semmit, hanem tovább adtam egy velem megosztott információt az te problémád, nem az enyém. Átadok egy információ és már védem a Magyar Postát, nem túlzás a reakciód?
    Megint trágár szöveget írsz. Többször figyelmeztettelek és semmi eredménye. Kulturált megnyilvánulást várok el az ÁSZF-el összhangban a hozzászólásokban. Miért nem oldható meg hogy teljesüljön az elvárás?
    Írd le a véleményed, de nem egy olyan hozzászólásomhoz kapcsold amihez semmi köze.
    Lehet úgy is írni hogy nem kell más hozzászólásához kötni.
    A linkelt szöveget meg nyomod ide is, amott is jó helyen volt, de mennyire tartozik az AliExpress tapasztalatok közé?
    Nem lehet a téma köré csoportosítani a hozzászólásokat?
    Az hogy 2-3 naponta leírod a felháborodásodat ugyanazon témával kapcsolatban persze segít kiengedni felgyülemlett haragot, de kontraproduktív szerintem az ismétlése.

    Mint már írtam ez a topik nem a Magyar Posta. a NAV, a különböző bankok ügyfélszolgálati csatornája, nem igazán olvasgatják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák