Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nowta

    csendes tag

    válasz Eugene Roe #35062 üzenetére

    Nyilván én is tudom hogy nem ideális a 20l amibe mennek és a 10 meg pláne nem, ezért is kapták meg az új otthonukat. De talán néhány garnéla tartása nem lehet megoldhatatlan feladat még 10 literben sem. Igazság szerint annak örülnék a legjobban ha azok akiknek nagy tapasztalata van ezen a téren írnának pár tippet, mert valami oka csak van annak hogy nem egyszerre mondják be az unalmast, nem tűnnek betegnek, nincs hőingadozás mert a nappaliban a panelban állandóan 25 fok van, max este mehet le vagy 24-re. Ammónia nem hiszem hogy sok lehet, alig adok be kaját, egyedül a fény hiánya az amit én látok mint problémaforrás, a szűrés sokszoros kapacitású, de úgy csináltam meg hogy ne legyen nagy sodrása.
    Érdekes kérdés ez a rendes akvárium dolog, elhiszem hogy 35l már tisztességes, de lehet ennyire éles határt húzni? A vízoszlop magassága, vagy mi határozza ezt meg alapvetően, mert a garniknak úszóhely az nem nagyon kell, és sok olyan videót láttam ahol bőven 20l alatt tartottak kis kolóniákat.
    A válaszokat, segítséget továbbra is várom, és örülök a gyors reakciónak. Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák