Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mykos

    aktív tag

    válasz rauschie #685 üzenetére

    Konkrétan a hardballer majdnem 300-at hoz, a beretta kicsit átlépi ideális esetben így FPS-ben mondhatjuk egyenlőek. (Ez a harballer érdeme). Lőtávban 20-25 méteren már a földön pattog a hardballer BB-je..ugyanis nincs benne hopup. Néhány helyen odaírják hogy van..lehet van egy újabb széria, utána kell menni. Így a lőtáv összehasonlítás feleslegessé is vált.

    Macilaci78: Beteg emberek mindig is lesznek, konkrétan most VIS-nek hívják ;]

    Ma sétálgattam a pólusba, kinéztem neten egy darts biliárd stb boltot ahol lehet kapni darts felhúzó gyűrűt vagy micsodát..igazából csak társzelep tömítés kellett nekem..de a kettő ugyan az...mostmár egy gramm gáz se megy mellé töltésnél ;]
    Szép kis hordtáskában volt a desert(nowaros deserthez), besétáltunk a media marktba táskástul mindenestül, a biztonsági őrök tartották az 5 méter távolságot..eddig mindig beszóltak ha táskával mentem be....ezentúl mindig velem lesz ha ilyen helyre megyek ;)

    [Szerkesztve]

    AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

Új hozzászólás Aktív témák