Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darko_addict

    őstag

    válasz macilaci78 #25377 üzenetére

    Köszönöm az infókat, akkor kezdek itt! :)

    2015. 10. hónapjában vettem egy [M9 Vertec] full metal GBB pisztolyt. Főképp dísznek, meg mert szeretem a fém hideg tapintását. Ezidáig ellőttem vele egy fél palacknyi green gas-t és kb. 4 hónapja nem is töltöttem újra (legutolsó pötyögtetés után hagytam benne némi gázt).
    Most kicsit kedvet kaptam csattogtatni, és ugyanúgy rádugtam a tár alsó szelepére a gázpalack vékony csövét, mint bármikor korábban. Hallatszott a sziszegő hang: hangos (normális) volt, majd 2 mp múlva elhallgatott, de tartottam még rajta egy kicsit, hogy menjen bele. A tár nehezebb lett, érződött, hogy valami ment bele. 4 golyó után viszont elfogyott, kiment belőle minden gáz. Ezt megismételtem még kétszer és hasonlóan jártam, 3-5 golyó kijött, de ki is purcant minden gáz, ami belement. Eresztést nem hallottam, nem sziszegett a tár se önmagában, sem a pisztolyba téve.

    Mit gondoltok erről, hol lehet a bibi? Harmadjára már tovább tartottam a palackot, de akkor se tudott kilőni több golyót. Kihasználatlansága miatt gondolkodom az eladásán, és jó lenne tudnom, mi a hézag, ha van...

    :R

    Don't give up your dreams. Keep sleeping.

Új hozzászólás Aktív témák