Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csoola

    tag

    válasz Zotya984 #18036 üzenetére

    Én ezt ajánlom, ha szabad, én ilyet vettem. Nekem eddig nagyon tetszik, amit az általában felsorolt hibákból eddig észrevettem, az annyi volt, hogy az előagytartó pin pár szétszerelés után elkopik és könnyen kiesik a helyéről, én ezt úgy orvosolom, hogy játék idejére egy sima hatos csavart teszek bele, otthon meg nem esik ki :)
    Tűzgyorsasága gyári 8,4 voltos akkuval 750 lövedék/perc körül van, ereje meg egyelőre csak saccperkábé 340-360 FPS lehet (FPS=láb/másodperc). Amit a kolléga az előbb az M4-esnél kritizált, hogy a ver2 gearbox orrát leveri a 120-as rugó, itt nem áll fent, mert ver3 gearboxos, elvileg könnyebben tuningolható, mint a ver2esek.
    Ha esetleg a linken levő boltból rendelnél, akkor azt kell tudnod, hogy MKH kártya nincs, mert külföldről jön a fegyver, viszont így valamivel olcsóbb és korrektek az eladók, a fegyvert elküldés előtt kipróbálják, így tutira nem kapsz rosszat, plusz a hopup gumit is cserélik ha kell. Nekem másnapra megjött a cuccom, csőtisztító pálcát nem találtam a csomagban, írtam emailt nekik és pár nap alatt azt is küldtek, szóval semmi gond nem volt.

    Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

  • sptkyle

    senior tag

    válasz Zotya984 #18036 üzenetére

    Mi a 3 -nak a kategóriája, amiben ajánlani kell? (valahol elkavarodtam, így nem egyértelmű, hogy végülis mit keresel pontosan)

    @csoola: ver2-esben is van erősített gb. De a legegyszerűbb, hogy nem kell bele a 120-as rugó. :) Én azzal (meg ugy kb az összes korrekt replika) 400fps fölött voltam vele. Egyrészt sok MASZ rendszerű játéktól megfosztja magát az ember ezáltal, másrészt felesleges.
    100-as 110-es rugóval meg elmuzsikálhat soksok évig egy standard ver2 is.

    [ Szerkesztve ]

    "Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Új hozzászólás Aktív témák